X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

 1 Eylül 2023 tarihinde Lumi Web LTD Ailesine katılarak Türkiye faaliyetlerine devam etmektedir.

Domainmerkezi.netDomainmerkezi.net.tr ve Domainmerkezi.com.tr 2017 yılında projelenmiş ve 2020 yılında domainmerkezi.net olarak kurulmuştur. 3 Mart 2020 itibari ile de domainmerkezinet olarak hizmet hayatına devam etmektedir.

Domainmerkezi.net ve Domainmerkezi.net  benimsediği kullanıcı odaklı yaklaşım ile kullanıcılarına en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

domainmerkezi.net 2020 den bu güne tavsiyeleri ve referansları ile büyümüş bir servistir. Yılların tecrübesi ile her türlü soru ve sorununuza nazik ve hızlı yanıtlar vererek işlerinizi kolaylaştırmak en büyük amacımızdır.

Kullanıcılarımıza sorduğumuzda domainmerkezi.net'yi seçmelerindeki temel sebeplerin, domainmerkezi.net  her türlü destek talebine anında yanıt alabilmeleri, karşılarında sürekli nazik ve yardıma hazır bir ekip bulabilmeleri ve fiyat performans hosting firması olduğunu söylemişlerdir.

Bize, her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İster küçük bir kişisel web sitesine, ister her gün yüzbinlerce kişinin girdiği bir e-ticaret sitesine sahip olun, bizim için çok önemlisiniz!


Top